Jiangsu Biostronger Technology Co., Ltd

HGH, peptydy, IGF-1 LR3, EGF, VEGF, steroidy i proszek SARM, itp.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySterydy budujące mięśnie

Budowanie mięśni Testosteron Surowy proszek Testosteron Enanthate Sterydy mięśniotwórcze CAS 315-37-7

Im Online Czat teraz
Właśnie zakończyło się zamówienie z Peterem i jego usługą jest A +++. Wysłałem to gdzie indziej na tablicy. Zrobiłem test gh na surowicy z jego gh i wraca więcej 30, szalony wysoki wynik za 10iu.

—— Ricky Rodrig z USA

Byłem i jestem BARDZO, BARDZO pod wrażeniem Piotra. Znakomita komunikacja i ogólna obsługa klienta !! A +++++. na pewno będzie z tobą robić interesy.

—— Trevor Maki z Wielkiej Brytanii

Budowanie mięśni Testosteron Surowy proszek Testosteron Enanthate Sterydy mięśniotwórcze CAS 315-37-7

Muscle Building Testosterone Raw Powder Testosterone Enanthate Muscle Building Steroids CAS 315-37-7
Muscle Building Testosterone Raw Powder Testosterone Enanthate Muscle Building Steroids CAS 315-37-7

Duży Obraz :  Budowanie mięśni Testosteron Surowy proszek Testosteron Enanthate Sterydy mięśniotwórcze CAS 315-37-7 Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SGH
Orzecznictwo: GMP, ISO9001,BRC,KOSHER
Numer modelu: 315-37-7

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Dyskretne opakowanie lub foliowana torba lub opakowanie na życzenie klienta
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Możliwość Supply: 100 kg / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nr CAS: 315-37-7 Synonimy: Testosteron Enanthate
Formularz: Proszek Użycie: Utrata wagi
Kolor: Biały Pamięci masowej: -20 ° C
High Light:

muscle enhancing steroids

,

muscle enhancement steroids

Testosteron Enanthate jest pojedynczym kompleksem testosteronu o dużej podstawie estrowej, zaprojektowanym do uwalniania powoli testosteronu z miejsca (depotu). Po podaniu, stężenie tego hormonu w surowicy będzie rosło przez kilka dni i pozostanie znacząco podwyższone przez około dwa tygodnie. Może upłynąć trzy tygodnie, zanim działanie tego związku całkowicie się zmniejszy. Do celów medycznych jest to najczęściej przepisywany testosteron, stosowany regularnie w leczeniu hipogonadyzmu i innych zaburzeń związanych z niedoborem androgenów. Terapia jest wyraźnie wygodniejsza w porównaniu z propionianem estrowym, który wymaga znacznie częstszego harmonogramu dawkowania. Ten produkt został również zbadany jako możliwe opcje antykoncepcji u mężczyzn.

Korzyści z testosteronu-Enanthate są doskonałe, a na pewno niesamowite. Dzięki zastosowaniu Testosteronu-Enanthate tworzymy idealne środowisko, w którym można uzyskać atrybuty zwiększonej masy mięśniowej i siły, a także lepszy metabolizm dzięki zwiększeniu ilości tkanki, a także kontroli steroidów nad hormonami odpowiedzialnymi za wydzielanie tłuszczu. Ponadto, ponieważ testosteron jest niezbędny do naprawy i regeneracji po intensywnej aktywności, kiedy nasze poziomy są zwiększone dzięki zastosowaniu Testosteronu-Enanthatu, możemy szybko przyspieszyć ten proces, a także zwiększyć jego wydajność.

Jeśli cierpisz na którykolwiek z wyżej wymienionych objawów niskiego testosteronu, zachęcamy do szukania leczenia. Porozmawiaj ze swoim lekarzem o stanie i szukaj leczenia związkami takimi jak Enanthate testosteronu. Jeśli lekarz nie chce, udaj się do innego lekarza. Wielu lekarzy staje się coraz bardziej wykształconych na ten temat, ale wciąż są tacy, którzy nie chcą poświęcić tej sprawie uwagi, na jaką zasługuje.

Dla sportowca zwiększającego wydajność, testosteron Enanthate przyniesie korzyści tak samo, jak pacjentowi z niskim poziomem testosteronu. Przekonają się, że ich fizyczne, metalowe i seksualne samopoczucie ulegnie znacznej poprawie.

Podanie

Zazwyczaj dawka będzie wynosić od 250 mg do 750 mg na tydzień. Ten poziom jest wystarczający i powinien zapewnić użytkownikowi szybki przyrost siły i masy ciała. Powyżej tego poziomu skutki uboczne estrogenów bez wątpienia staną się o wiele bardziej wyraźne, prawdopodobnie przewyższając wszelkie nowe nabyte mięśnie.

Ci, którzy szukają większej masy, będą lepiej obsługiwani przez dodanie takiego ustnego, jak Anadrol lub Dianabol, kombinacji, które sprawdzają się doskonale. Jeśli ktoś chce używać testosteronu, ale zachowuje poziom jakości i definicji ciała, to anaboliczny preparat do wstrzykiwania, taki jak DecaDurabolin lub Equipoise, może okazać się lepszym wyborem. Tutaj możemy użyć niższej dawki enanthatu, aby uzyskać akceptowalną ilość mięśni, ale ograniczyć nagromadzenie estrogenu do minimum.

Przy prawidłowym podawaniu pomocniczych leków, Nolva / Clomid, podczas odzyskiwania po cyklu, duża część nowej masy mięśniowej może zostać zatrzymana przez długi czas po zatrzymaniu cyklu.

Dawkowanie

Zazwyczaj dawka enancjomeru testosteronu wynosi 250 mg do 750 mg na tydzień. Ta ilość zapewni ci bardzo szybki przyrost siły i masy ciała. Twoje mięśnie staną się bardzo wyraźne, ale znowu te efekty uboczne mogą zahamować efekty. Możesz zdecydować, że lepszym rozwiązaniem jest dodanie leku doustnego, takiego jak Anadrol lub Dianabol. Kombinacje działają bardzo dobrze. Pomocnicze leki, takie jak Nolva lub Clomid, są stosowane po okresie cyklu, aby pomóc zachować masę mięśniową.

Produkty powiązane:

Peptydy Białka Sterydy w proszku
GHRP-2 IGF-1 LR3 17a-Metylo-1-testosteron
GHRP-6 IGF-1 LR3 Anastrozol (Arimidex)
CJC-1295 z DAC IGF-1 DES Boldenone
CJC-1295 NO DAC Follistatin Boldenone undecylenate (EQ)
HGH176-191 HGH Cytrynian Clomiphene (Clomid)
PT-141 HCG Cytrynian tamoksyfenu
Tymozyna β4 (TB500) EPO Nolvadex
Ipamorelin HMG Sildenafil (Viagra)
Melanotan II (MT-II) Tadalafil (Cialis)
Melanotan-I (MT-I) SARM Letrozole (Femara)
PEG-MGF MK-2866 (Ostarine) Exemestane (Aromasin)
MGF Andarine (S4) Formestane
Hexarelin GW-501516 (Cardarine) Mesterolone (Proviron)
Sermorelin S-23 Methandrostenolone (Dianabol)
Triptorelin LGD-4033 (Ligandrol) Octan methenolonu
Gonadoreline LGD-3303 Methenolone Enanthate
Selank MK-677 (Ibutamoren) Turinabol
BPC-157 SR9009 Dekanian nandrolonu
Oksytocyna SR9011 Fenylopropionian nandrolonu
DSIP RAD140 Oxymetholone (Anadrol)
GHRH YK-11 Stanozolol Coarse (Winstrol)
Tesamorelin Aicar Stanozolol Micronized (Winstrol)
Epitalon Laxogenin Oxandrolone (Anavar)

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Biostronger Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas