Jiangsu Biostronger Technology Co., Ltd

HGH, peptydy, IGF-1 LR3, EGF, VEGF, steroidy i proszek SARM, itp.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySterydy budujące mięśnie

Sterydy mięśniowe CAS 5949-44-0 Undekanian testosteronu Surowy steryd 99% wysokiej czystości w kulturystyce

Im Online Czat teraz
Właśnie zakończyło się zamówienie z Peterem i jego usługą jest A +++. Wysłałem to gdzie indziej na tablicy. Zrobiłem test gh na surowicy z jego gh i wraca więcej 30, szalony wysoki wynik za 10iu.

—— Ricky Rodrig z USA

Byłem i jestem BARDZO, BARDZO pod wrażeniem Piotra. Znakomita komunikacja i ogólna obsługa klienta !! A +++++. na pewno będzie z tobą robić interesy.

—— Trevor Maki z Wielkiej Brytanii

Sterydy mięśniowe CAS 5949-44-0 Undekanian testosteronu Surowy steryd 99% wysokiej czystości w kulturystyce

Muscle Building Steroids CAS 5949-44-0 Testosterone Undecanoate Raw Steroid 99% High Pure For Bodybuilding
Muscle Building Steroids CAS 5949-44-0 Testosterone Undecanoate Raw Steroid 99% High Pure For Bodybuilding

Duży Obraz :  Sterydy mięśniowe CAS 5949-44-0 Undekanian testosteronu Surowy steryd 99% wysokiej czystości w kulturystyce Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SGH
Orzecznictwo: GMP, ISO9001,BRC,KOSHER
Numer modelu: 5949-44-0

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Dyskretne opakowanie lub foliowana torba lub opakowanie na życzenie klienta
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Możliwość Supply: 100 kg / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nr CAS: 5949-44-0 Synonimy: undekanian testosteronu
Formularz: Proszek Użycie: Utrata wagi
Kolor: Biały Pamięci masowej: -20 ° C
High Light:

body building steriods

,

muscle enhancing steroids

Szczegółowy opis produktu
Inna nazwa: Andriol MF: C30H48O3
MW: 456,7 EINECS: 227-712-6
MP: 59-61 ° C Temp. Pamięci: -20 ° C Zamrażarka
Wygląd: Białe ciało stałe

Gdzie kupić surowe proszki steroidowe undekanian masy mięśniowej testosteronu steroidy online

Kupić surowe proszki steroidowe undekanian testosteronu masy mięśniowej sterydy Online z lianshangwang

Proszek undekanianu testosteronu jest wytwarzany w większości w krajach azjatyckich jako białawy lub biały krystaliczny proszek. Stamtąd te substancje są wysyłane do innych krajów. Możesz kupić undekanian testosteronu na czarnym rynku. Jednak na czarnym rynku cena jest zawyżona i zawsze istnieje ryzyko, że można było kupić fałszywy lub sub standardowego steroidu, który powoduje więcej szkód.

Ponieważ sterydy są zakazane w wielu krajach, a zakup sterydów jest nielegalny, powinieneś rozważyć apteki internetowe, jeśli chcesz kupić undekogenian testosteronu w Internecie. Apteki internetowe Liangshangwang są legalne i licencjonowane. Wystarczy, że złożysz zamówienie w sieci, wypełniając formularz i możesz dokonać płatności na wiele sposobów.

Zachowujemy twoją tożsamość i inne dane osobowe w tajemnicy, nie pytamy cię o receptę, ale potrzebują zapewnienia, że ​​kupujący ma mniej niż 18 lat. MARVEL PHARMA zajmuje się wyłącznie oryginalnymi produktami, a steroidy zawierają datę produkcji i inne szczegóły.

Szybkie Szczegóły:

Gdzie kupić surowe proszki steroidowe undekanian masy mięśniowej testosteronu steroidy online
Synonimy: Andriol, undekanian 4-androstenu-17β-ol-3-onu
CAS: 5949-44-0
EINECS: 227-712-6
Test: 98% min.
Wzór cząsteczkowy: C30H48O3
Masa cząsteczkowa: 456,70
Pakowanie: torebka foliowa lub puszka.
Dostawa: ekspresowa przesyłka kurierska.
Min. zamówienie wynosi 10 gramów.
Charakter: Biały, krystaliczny proszek.
Zastosowanie: Surowe proszki sterydowe do kulturystyki, leki zawierające hormon męski dla męskiej dysfunkcji seksualnej, niedokrwistość aplastyczna.

Co to jest sterydy masy mięśniowej undekanianu testosteronu?

Undekylan testosteronu lub undecylat testosteronu jest estrem testosteronu, który jest stosowany w leczeniu hipogonadyzmu męskiego, i jest obecnie przedmiotem badań w celu zastosowania jako męski środek antykoncepcyjny, undekanian testosteronu jest sprzedawany i dystrybuowany pod markami Andriol, understor, nebido, pantestone, restandol.Możesz zawsze kupić surowiec proszkowy za granicą, jak Chiny, Wielka Brytania, Kanada, itp.
Zawsze widzimy andriol, ale nie wiemy, co to jest. W rzeczywistości andriol jest wersją anabolicznego steroidowego undekanianu testosteronu opracowanego przez firmę farmaceutyczną organon, testosteron ma wchodzić do organizmu jako tłuszcz przez układ limfatyczny, doświadczenie od użytkownika wskazuje, że w dawce mniejszej niż 240 mg na dzień, efekty są znikome , z wyjątkiem każdego użycia, nawet przy wyższej dawce, efekty są nadal minimalne, dlatego undekanian testosteronu uważa się, że większość sterydów w jakiś sposób nie trafia do krwioobiegu, to jest powód, dla którego testowanie undekanianu staje się najbardziej używane sterydy wzmacniające mięśnie do kulturystyki.

Andriol jest unikalnym doustnym testosteronem, opracowanym przez międzynarodową firmę farmaceutyczną Organon. Jeden z ostatnio opracowanych sterydów anabolicznych, Andriol pierwszy stał się dostępny na początku lat 1980-tych. Ten związek zawiera 40 mg undekanianu testosteronu, opartego na oleju (kwas oleinowy) i zamkniętym wewnątrz kapsułki. Odejmując masę estru, odpowiada to dawce około 25 mg surowego testosteronu na czapkę. Projekt tego sterydu jest zupełnie inny niż w przypadku większości doustnych sterydów. Leki podawane doustnie na ogół wchodzą do krwioobiegu przez wątrobę. Gdy związek steroidowy jest podawany w ten sposób bez jakiejś formy ochrony strukturalnej, zostanie szybko rozbity podczas "pierwszego przejścia".

Ten proces pozostawia bardzo mało sterydów w stanie nienaruszonym, zasadniczo dezaktywując lek. Dodanie grupy metylowej (c-17 AA) do struktury jest jednym ze sposobów ochrony przed tym procesem, jednak w wyniku tego stres jest również związany z wątrobą. W niektórych przypadkach ten stres może prowadzić do rzeczywistego uszkodzenia tkanek wątroby, więc projektanci tego steroidu szukali innego sposobu ochrony cząsteczki testosteronu. W przypadku Andriola osiągnięto to, wprowadzając postać testosteronu, który byłby wchłaniany przez układ limfatyczny. Wynika to z jego wysokiej rozpuszczalności w tłuszczu spowodowanej przez ester i jego zawiesiny w oleju. Uważa się, że posiadanie związku wchłoniętego w ten sposób jest bardzo korzystne, ponieważ pozwala steroidowi ominąć destrukcyjne pierwsze przejście przez wątrobę. Powinno to pozwolić na to, aby związek przedostał się do krwioobiegu w stanie nienaruszonym, bez potrzeby wprowadzania ostrych zmian chemicznych. Ester zrywa się, gdy jest już w obiegu, dając wolną aktywną farmakokinetykę testosteronu testosteronu w Orai. W projektowaniu ten steryd wydaje się być undecanoate, że całkowicie wątroby bezpieczne i aktywne doustnie formie testosteronu.

Podanie:

Wszyscy wiemy, że undekanian testosteronu lub undecylat testosteronu jest estrem testosteronu, tutaj porozmawiajmy o tym, jak działa undekanian testosteronu w naszym codziennym życiu podczas cyklu sterydów.
1. Klinicznie, hormon ten jest stosowany w terapii zastępczej androgenów głównie w leczeniu hipogonadyzmu u mężczyzn i obecnie jest badany do stosowania jako męski środek antykoncepcyjny. Jest sprzedawany i dystrybuowany pod markami Andriol, Undestor, Nebido, Pantestone, Restandol, Cernos Depot, Nebido-R i Reandron 1000.
2. Aromatyzuje tylko minimalnie, co oznacza niewielką lub żadną zwiększoną ilość tkanki tłuszczowej. To sprawia, że ​​jest to pożądana alternatywa dla tych, którzy mają problemy z pospolitymi związkami testosteronu. Undekanian testosteronu nadaje się również do treningów przed zawodami, dlatego jest bardzo popularny wśród sportowców.
3. Dodatkową zaletą undekanianu testosteronu jest jakość nie aromatyzująca polega na tym, że produkcja hormonu w organizmie ma wpływ tylko po długotrwałym podawaniu bardzo wysokich dawek, jeśli zastosuje się go w mniejszej dawce, nie spowoduje żadnych skutków ubocznych wszystko.
4. Undekanian testosteronu ma tylko niewielki wpływ hamujący na podwzgórze, więc rzadko ma na niego wpływ uwalnianie LHRH (hormonu uwalniającego hormon luteinizujący). Jest to bardzo ważne, ponieważ LHRH stymuluje przysadkę do uwalniania gonadotropiny, co powoduje, że komórki Lediga w jądrach wytwarzają testosteron.
5. Ponieważ undekanian testosteronu jest szybko eliminowany przez organizm, należy go również rozważyć przed zawodami wymagającymi testów antydopingowych, dlatego staje się najczęściej stosowanym sterydem do wzmocnienia mięśni w zawodach.

Tło Undecanoate testosteronu

Jak wszyscy wiemy, undekando testosteronu może być przepisane w leczeniu hipogonadyzmu u mężczyzn, ale ostatnio, androgen został użyty jako męski środek antykoncepcyjny. Od lat 80. XX wieku naukowcy testowali warianty testosteronu, próbując je opracować. Podczas gdy ten ester testosteronu daje skuteczne rezultaty u azjatyckich mężczyzn, hormon ten wymaga dodania innych hormonów, aby uzyskać równie pomyślne wyniki dla mężczyzn w innych krajach, tak więc kulturystów i sportowców na całym świecie można również zażyć sterydy testosteronowe.

Ten ester testosteronu hamuje hormon folikulotropowy (FSH) i hormon luteinizujący (LH), zakłócając sygnały wymagane przez jądra do produkcji nasienia i powodując zmniejszenie liczby plemników. Mężczyźni zazwyczaj nie odczuwają jednak pełnych efektów leczenia, aż do pierwszych dwóch lub trzech miesięcy po przyjęciu leku. Liczba plemników pozostanie niska na czas leczenia. Liczby zwykle powracają do normy w dowolnym miejscu od dwóch do sześciu miesięcy po zaprzestaniu leczenia, więc nigdy nie musisz się martwić o długoterminowe skutki uboczne.

Chińscy naukowcy najpierw połączyli 200 miligramów (mg) z undekandoanem testosteronu z olejem z drzewa herbacianego i podawali wzór przez wstrzyknięcie domięśniowe. Mężczyźni otrzymywali okresowe iniekcje w ciągu 30 miesięcy. Podczas pierwszych prób 80% do 90% mężczyzn biorących udział w badaniu opracowało liczbę plemników mniejszą niż milion plemników na mililitr (ml) ejakulatu. Normalna liczba plemników wynosi średnio około 20 milionów plemników na ml. Po trzech miesiącach leczenia, męski środek antykoncepcyjny był skuteczny w 90% do 100%, dlatego jest bardzo skutecznym sterydem dla mięśni do kulturystyki.

Specyfikacja:

Homebrew testosteron Izocapronian w postaci proszku do wstrzykiwania sterydów anabolicznych do wstrzykiwań
Inne nazwy: Undekanian testosteronu; Undecylat testosteronu; Andriol, podtlenek, nebido, pantestone, restandol, Testocaps; testosteron, undekanian (ester);
Nr CAS: 5949-44-0
Nr EINECS: 227-712-6
Wzór cząsteczkowy: C30H48O3
Masa cząsteczkowa: 456,7
Test: 98% w górę
Wygląd: Biały, krystaliczny proszek
Ocena: Ocena farmaceutyczna
Przechowywanie: Cieniowanie, ograniczone przechowywanie
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności
Dostawa: EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS
Zastosowanie: może być stosowany jako materiał farmaceutyczny, dysfunkcja seksualna u mężczyzn i hormony korowo-nadnerczowe, przeciwzapalne, przeciwalergiczne, antytoksyczne.


Nazwa produktu

Gdzie kupić surowe proszki steroidowe undekanian masy mięśniowej testosteronu steroidy online

Inna nazwa

Andriol; nebido; Undecylat testosteronu; undekanian (ester)

Numer rejestru CAS

5949-44-0

EINECS

227-712-6

Formuła molekularna

C30H48O3

Waga molekularna

456,70

Struktura molekularna

Analiza

97,0% 103,0%

Wygląd

Biały krystaliczny proszek

Pakiet

Worek foliowy 100 g / aluminium lub w razie potrzeby

Stosowanie

może być stosowany jako materiał farmaceutyczny

Minimalna ilość zamówienia

10g

Wysyłka 

Kurierem ekspresowym

Wysyłka czasu wiodącego

W ciągu 12 godzin po dokonaniu płatności (dzień tygodnia)

Opcje płatności

Western Union, MoneyGram, T / T

Cena £

NegocjowaneTestosteron undekanian COA:


Testuj przedmioty

Specyfikacja

Wyniki testów

Wygląd

Biały lub prawie biały krystaliczny proszek

Odpowiadać

Strata przy suszeniu

<= 0,5%

0,24%

Rotacja optyczna

+ 68 ° ~ + 72 °

70,3 °

Temperatura topnienia

60 ~ 65 ° C

61-63 ° C

(HPLC) Test

97-103,0%

98,71%

Wolny kwas

0,5% maks

0,35%

Wniosek

Produkt aboye spełnia standard analizy

Produkty powiązane:

Peptydy Białka Sterydy w proszku
GHRP-2 IGF-1 LR3 17a-Metylo-1-testosteron
GHRP-6 IGF-1 LR3 Anastrozol (Arimidex)
CJC-1295 z DAC IGF-1 DES Boldenone
CJC-1295 NO DAC Follistatin Boldenone undecylenate (EQ)
HGH176-191 HGH Cytrynian Clomiphene (Clomid)
PT-141 HCG Cytrynian tamoksyfenu
Tymozyna β4 (TB500) EPO Nolvadex
Ipamorelin HMG Sildenafil (Viagra)
Melanotan II (MT-II) Tadalafil (Cialis)
Melanotan-I (MT-I) SARM Letrozole (Femara)
PEG-MGF MK-2866 (Ostarine) Exemestane (Aromasin)
MGF Andarine (S4) Formestane
Hexarelin GW-501516 (Cardarine) Mesterolone (Proviron)
Sermorelin S-23 Methandrostenolone (Dianabol)
Triptorelin LGD-4033 (Ligandrol) Octan methenolonu
Gonadoreline LGD-3303 Methenolone Enanthate
Selank MK-677 (Ibutamoren) Turinabol
BPC-157 SR9009 Dekanian nandrolonu
Oksytocyna SR9011 Fenylopropionian nandrolonu
DSIP RAD140 Oxymetholone (Anadrol)
GHRH YK-11 Stanozolol Coarse (Winstrol)
Tesamorelin Aicar Stanozolol Micronized (Winstrol)
Epitalon Laxogenin Oxandrolone (Anavar)

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Biostronger Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas