Jiangsu Biostronger Technology Co., Ltd

HGH, peptydy, IGF-1 LR3, EGF, VEGF, steroidy i proszek SARM, itp.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySterydy budujące mięśnie

Naturalny androgenny anaboliczny proszek doustny Dianabol CAS 72-63-9 Metandienon

Im Online Czat teraz
Właśnie zakończyło się zamówienie z Peterem i jego usługą jest A +++. Wysłałem to gdzie indziej na tablicy. Zrobiłem test gh na surowicy z jego gh i wraca więcej 30, szalony wysoki wynik za 10iu.

—— Ricky Rodrig z USA

Byłem i jestem BARDZO, BARDZO pod wrażeniem Piotra. Znakomita komunikacja i ogólna obsługa klienta !! A +++++. na pewno będzie z tobą robić interesy.

—— Trevor Maki z Wielkiej Brytanii

Naturalny androgenny anaboliczny proszek doustny Dianabol CAS 72-63-9 Metandienon

Natural Androgenic Anabolic Steroid Oral Powder Dianabol CAS 72-63-9 Metandienone
Natural Androgenic Anabolic Steroid Oral Powder Dianabol CAS 72-63-9 Metandienone

Duży Obraz :  Naturalny androgenny anaboliczny proszek doustny Dianabol CAS 72-63-9 Metandienon Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SGH
Orzecznictwo: GMP, ISO9001,BRC,KOSHER
Numer modelu: 72-63-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Dyskretne opakowanie lub foliowana torba lub opakowanie na życzenie klienta
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Możliwość Supply: 100 kg / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nr CAS: 72-63-9 Synonimy: Metandienon
Formularz: Proszek Użycie: Utrata wagi
Kolor: Biały Pamięci masowej: -20 ° C
High Light:

body building steriods

,

muscle enhancement steroids

Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Metandienon Inna nazwa: Metandienon
CAS: 72-63-9 Wygląd: Biały proszek
Stosowanie: Kulturystyka Sposób wysyłki: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, ETC


Dianabol jest najbardziej znanym obecnie sterydem i Arnold schwarzenegger uważał go za "śniadanie mistrzów". Dianabol jest bardzo silnym związkiem i zajmuje bardzo mały czas, aby osiągnąć efekt, przez dwa tygodnie zauważysz ogromne efekty tego leku. Dianabol ma zdolność stymulowania dramatycznej i prawie permanentnej poprawy pod względem siły mięśni, funkcji i wielkości mięśni, glikogenolizy i syntezy białek.

Jeśli chodzi o przyrost masy ciała, Dianabol jest mistrzem w zwiększaniu wagi i prawie nic nie może zrobić tego szybciej niż ten związek. Z tego powodu jest idealnym sterydem do podjęcia na początku cyklu sterydowego, co jest znane jako "kick-start" iz tego powodu jest najlepiej stosowany i prawie zawsze stosowany w połączeniu ze sterydami do wstrzykiwań.

Dianabol można również stosować sam. Wiele osób traktuje takie użycie z pogardą, ale w przeszłości wiele doskonałych fizjologii zostało zbudowanych z Dianabolem jako jedynym lekiem zwiększającym wydajność, a nawet dzisiaj kilka z nich czerpie dobre korzyści z Dbolu stosowanego samodzielnie. Jednak, moim zdaniem, to tylko osoby z wysokim poziomem reagowania dobrze sobie radzą z tym związkiem stosowanym samodzielnie, a nie z typowym rezultatem.

Do niepożądanych efektów ubocznych Dianabolu należą konwersja do estradiolu, tłumienie naturalnej produkcji testosteronu i toksyczność dla wątroby. Ponadto możliwe są wszystkie inne działania niepożądane wspólne dla sterydów anabolicznych, takie jak zwiększone ciśnienie krwi, zwiększony hematokryt, możliwy niekorzystny wpływ na skórę głowy i skórę oraz pogorszenie profilu lipidowego we krwi. Ogólnie jednak korzystanie z Dianabol jest mile widziane.

Aplikacje

Jednym z najważniejszych sterydów anabolicznych w kulturystyce od czasu jej wprowadzenia w 1958 roku. Znany również powszechnie jako "Dbol", ten doustny związek najlepiej jest stosować w cyklach sterydowych w połączeniu z injekcyjnymi sterydami, ale może być również cenny sam.


(Dianabol) jest najbardziej znanym obecnie steroidem i Arnold schwarzenegger uważał go za "śniadanie mistrzów". Dianabol jest bardzo silnym związkiem i zajmuje bardzo mały czas, aby osiągnąć efekt, przez dwa tygodnie zauważysz ogromne efekty tego leku.


Jedną z największych korzyści Dianabol jest jego zdolność do sprawienia, aby czuć się dobrze w środku, pewny siebie i potężny. Wszystkie trzy są bardzo ważne, jeśli chodzi o dobre wyniki na siłowni, a Dianabol z pewnością sprawi, że będziesz dobrze grać na siłowni! Na siłowni zauważysz olbrzymie zyski w sile i przekonasz się, że mięsień wypełnia się bardzo dużą i dużą, głównie dlatego, że znacznie zwiększa syntezę białek i retencję azotu w komórkach mięśniowych. - Trening na Dianabol jest wspaniałym doświadczeniem.


Jeśli chodzi o przyrost masy ciała, Dianabol jest mistrzem w zwiększaniu wagi i prawie nic nie może zrobić tego szybciej niż ten związek. Z tego powodu jest idealnym sterydem do podjęcia na początku cyklu sterydowego, co jest znane jako "kick-start" iz tego powodu jest najlepiej stosowany i prawie zawsze stosowany w połączeniu ze sterydami do wstrzykiwań.


Typowa dawka wyniesie 40-60 mg / dzień, a wielu poważnych kulturystów wzrośnie do 100 mg / dzień, jednak należy pamiętać, że Dianabol może wpływać na poziomy ciśnienia krwi przy wyższych dawkach.


COA

Przedmiotów Wymagania Wyniki
Wygląd Biały lub prawie biały krystaliczny proszek Potwierdza
Identyfikacja 1. IR 2. UV Pozytywna pozytywna
Rozpuszczalność Praktycznie nierozpuszczalny w wodzie, rozpuszczalny w 96% etanolu, w chloroformie i kwasie octowym, kwas, słabo rozpuszczalny w eterze. Potwierdza
Oznaczenie (na suchej podstawie) 97,0 ~ 103,0% 97,5%
Strata przy suszeniu ≤0,5% 0,29
Pozostałość po rozpaleniu ≤0,2% 0.10%
Dokładny obrót + 7 ° ~ + 11 ° (1% m / v roztwór w 96% roztworze etanolu) + 10,6 °
Temperatura topnienia 158 ° C min 159 ° C
Pozostałe rozpuszczalniki 210PPm
Wniosek: specyfikacja jest zgodna ze standardem wewnętrznym

Stosowanie

1) Jako tonik

Metandienone skonfiskowane przez DEA w 2008 r.
We wczesnych latach 60. lekarze często przepisywali codziennie metandionon jako tonik. Zostało to szybko przerwane po odkryciu silnie maskulinizujących efektów.

2) Kulturystyka

Pomimo braku jakichkolwiek znanych zastosowań terapeutycznych, lek pozostawał legalny do 2001 roku. Kongres Stanów Zjednoczonych dodał pewne rodzaje steroidów, które mogą, ale nie muszą zawierać metandiononu do ustawy o substancjach kontrolowanych, jako poprawkę znaną jako Ustawa o steroidach anabolicznych z 1990 roku. Ustawa ta stawiła sterydy w tej samej kategorii, co niektóre amfetaminy jako lek "Schedule III", a posiadanie tych narkotyków prowadzi do przestępstwa. Jest stosowany przez kulturystów, a metandienon jest nadal używany nielegalnie do dnia dzisiejszego, zazwyczaj łączony (układany) ze związkami do wstrzykiwań, takimi jak propionian testosteronu, enantan, cypionian, jak również inne leki iniekcyjne, takie jak octan ooltrenbolonowy.
Kilkoro odnoszących sukcesy sportowców i zawodowych kulturystów przyznało się do długotrwałego stosowania metandiononu przed wprowadzeniem leku, w tym Arnold Schwarzenegger. Inne steroidy zawierające metandienon są przede wszystkim, jeśli nie zawsze, związkami do wstrzykiwań. Duże dawki i długotrwałe stosowanie metandiononu wiążą się z ekscentrycznym przerostem lewej komory, co wiąże się ze znacznie zwiększonym ryzykiem kardiomiopatii, jeśli i podczas hipertrofii. Sportowiec zwykle wiąże się z przerostem lewej komory; jednak naturalny atletyzm ogólnie przedstawia koncentryczny wzrost lewej komory, który nie jest związany ze zwiększonym ryzykiem kardiomiopatii.

3) Wykrywanie użycia

Metandienon podlega rozległej biotransformacji wątrobowej za pomocą różnych szlaków enzymatycznych. Podstawowe metabolity w moczu można wykryć do 3 dni, a niedawno odkryty metabolit hydroksymetylowy znajduje się w moczu przez okres do 19 dni po podaniu pojedynczej dawki doustnej 5 mg. Kilka metabolitów jest unikalnych dla metandienonu. Metody wykrywania w próbkach moczu zwykle obejmują chromatografię gazową ze spektrometrią mas.

Produkty powiązane:

Peptydy Białka Sterydy w proszku
GHRP-2 IGF-1 LR3 17a-Metylo-1-testosteron
GHRP-6 IGF-1 LR3 Anastrozol (Arimidex)
CJC-1295 z DAC IGF-1 DES Boldenone
CJC-1295 NO DAC Follistatin Boldenone undecylenate (EQ)
HGH176-191 HGH Cytrynian Clomiphene (Clomid)
PT-141 HCG Cytrynian tamoksyfenu
Tymozyna β4 (TB500) EPO Nolvadex
Ipamorelin HMG Sildenafil (Viagra)
Melanotan II (MT-II) Tadalafil (Cialis)
Melanotan-I (MT-I) SARM Letrozole (Femara)
PEG-MGF MK-2866 (Ostarine) Exemestane (Aromasin)
MGF Andarine (S4) Formestane
Hexarelin GW-501516 (Cardarine) Mesterolone (Proviron)
Sermorelin S-23 Methandrostenolone (Dianabol)
Triptorelin LGD-4033 (Ligandrol) Octan methenolonu
Gonadoreline LGD-3303 Methenolone Enanthate
Selank MK-677 (Ibutamoren) Turinabol
BPC-157 SR9009 Dekanian nandrolonu
Oksytocyna SR9011 Fenylopropionian nandrolonu
DSIP RAD140 Oxymetholone (Anadrol)
GHRH YK-11 Stanozolol Coarse (Winstrol)
Tesamorelin Aicar Stanozolol Micronized (Winstrol)
Epitalon Laxogenin Oxandrolone (Anavar)

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Biostronger Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas