Jiangsu Biostronger Technology Co., Ltd

HGH, peptydy, IGF-1 LR3, EGF, VEGF, steroidy i proszek SARM, itp.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyHormon wzrostu utraty wagi

Surowy anaboliczny proszek do odchudzania hormony wzrostu hormony wapnia pirogronian CAS 52009-14-0

Im Online Czat teraz
Właśnie zakończyło się zamówienie z Peterem i jego usługą jest A +++. Wysłałem to gdzie indziej na tablicy. Zrobiłem test gh na surowicy z jego gh i wraca więcej 30, szalony wysoki wynik za 10iu.

—— Ricky Rodrig z USA

Byłem i jestem BARDZO, BARDZO pod wrażeniem Piotra. Znakomita komunikacja i ogólna obsługa klienta !! A +++++. na pewno będzie z tobą robić interesy.

—— Trevor Maki z Wielkiej Brytanii

Surowy anaboliczny proszek do odchudzania hormony wzrostu hormony wapnia pirogronian CAS 52009-14-0

Raw Anabolic Powder Weight Loss Growth Hormone Drugs Calcium Pyruvate CAS 52009-14-0
Raw Anabolic Powder Weight Loss Growth Hormone Drugs Calcium Pyruvate CAS 52009-14-0

Duży Obraz :  Surowy anaboliczny proszek do odchudzania hormony wzrostu hormony wapnia pirogronian CAS 52009-14-0 Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SGH
Orzecznictwo: GMP, ISO9001,BRC,KOSHER
Numer modelu: 52009-14-0

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Dyskretne opakowanie lub foliowana torba lub opakowanie na życzenie klienta
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Możliwość Supply: 100 kg / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nr CAS: 52009-14-0 Synonimy: Pirogronian wapnia
Formularz: Proszek Użycie: Utrata wagi
Kolor: Biały Pamięci masowej: -20 ° C
High Light:

fat burning steroids

,

lose fat steroids

Opis:

Pirogronian to trójwęglowy półprodukt energetyczny wytwarzany w komórkach z glukozy, w drodze do tworzenia ATP (głównej waluty energetycznej działających komórek). Zaproponowano suplementację pirogronianem w celu zwiększenia wydajności pracy i utraty masy ciała poprzez dostarczenie bardziej wydajnej energii, która omija zdolność organizmu do przechowywania glukozy jako tłuszczu w ciele.

Początkowo w sportach na pierwszy plan, a następnie nowy rodzaj popularnych suplementów diety pirogronianu wapnia jest złożeniem całego społeczeństwa i minerałów pirogronianu wapnia, pirogronianu naturalnie występujących w warzywach i owocach, ale także najważniejszym metabolizmie człowieka, jednym z produkt pośredni, a wapń jest ważną integralną częścią ludzkiego szkieletu, dlatego pirogronian wapnia jako suplement diety jest bezpieczny.

Nowa koncepcja zdrowia odchudzania, nowa koncepcja pirogronianu wapnia, zostanie wymieniona w Stanach Zjednoczonych jako suplement diety. Stopień, XXI wiek w dziedzinie ćwiczeń fizycznych suplementów diety, ma przełom.

Pirogronian wapnia jest solą wapnia pirogronianu. Jest bardzo stabilny. Wygląda jak biały krystaliczny proszek i jest bezwonny i prawie neutralny. Jest słabo rozpuszczalny w wodzie. Pirogronian jest jednak wyjątkowo niestabilny i łatwo utlenia się go za pomocą słabego utleniacza Fe i H2O2, który jest zdolny do utleniania pirogronianu do octanu i uwalniania dwutlenku węgla w tym samym czasie.

Pirogronian jest produktem pośrednim podczas metabolizmu węglowodanów in vivo w ciele organizmów, a także niezbędnym punktem tranzytowym do przejścia metabolizmu białka i lipidów. W środowisku naturalnym jest to bezbarwna ciecz o ostrym zapachu. Ma temperaturę wrzenia 165 ℃ (rozkład). Jest on łatwo rozpuszczalny w wodzie, oprócz typowych właściwości zarówno hydroksykwasów, jak i ketonów, ma również właściwości kwasu karboksylowego. Pirogronian jest najprostszym a-keto-kwasem (należącym do hydroksykwasu).

Pirogronian wapnia może być obecnie syntetyzowany chemicznie tylko w Chinach, przy czym jako pirogronian wapnia otrzymuje się wszystkie surowce przemysłowe. Powstały pirogronian wapnia jest racematem (to znaczy, że ilość leworęcznego pirogronianu wapnia i praworęcznego pirogronianu wapnia jest równa sobie), podczas gdy tylko pirogronian L może być wchłaniany przez ludzkie ciało.

Pirogronian wapnia może zwiększać wytrzymałość wysiłku, zwiększać energię komórkową, zapobiegać lub zmniejszać z powodu nadmiernego spożycia tłuszczu i wzrostu masy ciała, serca, skuteczności hamowania mięśni, obniżenia poziomu cholesterolu podawanego z wysoką zawartością tłuszczu.

Podanie:

Pirogronian wapnia może zwiększać wytrzymałość wysiłku, zwiększać energię komórkową, zapobiegać lub zmniejszać z powodu nadmiernego spożycia tłuszczu i wzrostu masy ciała, serca, skuteczności hamowania mięśni, obniżenia poziomu cholesterolu podawanego z wysoką zawartością tłuszczu.

Pirogronian wapnia jako suplementy diety przyspiesza spalanie tłuszczu, zmniejsza wagę, zwiększa wytrzymałość człowieka, poprawia skuteczność sportową itp.

Specjalny ochronny wpływ na serce, może zwiększyć skuteczność mięśnia sercowego, powodując zmniejszenie choroby serca lub uszkodzenie niedokrwienia mięśnia sercowego.

W tym samym czasie pirogronian wapnia wchłania się w wolne rodniki i hamuje tworzenie wolnych rodników i inne znaczące efekty.

Działanie pirogronianu wapnia może zależeć od dawki, a jeśli jesteś nałogu, gdy ją przyjmujesz. W badaniu "American Journal of Clinical Nutrition" uczestnicy, którzy wzięli 30 gramów pirogronianu, z czego 16 gramów to pirogronian wapnia, stosowali ograniczoną dietę.

Pyruvate stanowiły 13 procent diet uczestników. W badaniu opublikowanym w "Nutrition", które nie wykazały znaczącego wpływu na pirogronian, uczestnicy zachowali normalną dietę i wzięli 5 gramów pirogronianu wapnia dwa razy dziennie.

Może być stosowany jako surowce farmaceutyczne i dodatki do żywności. Pirogronian wapnia, jako suplement diety, ma różne rodzaje skuteczności, w tym przyspieszenie spożycia tłuszczu, zwiększenie utraty wagi, zwiększenie wytrzymałości człowieka i poprawę wyników sportowych i tak dalej; ma również specjalny ochronny wpływ na serce i może zwiększyć skuteczność mięśnia sercowego, zmniejszając szkody spowodowane przez chorobę serca lub niedokrwienie mięśnia sercowego; jednocześnie pirogronian wapnia ma również znaczącą skuteczność w wychwytywaniu wolnych rodników i hamowaniu tworzenia wolnych rodników.

Pirogronian wapnia jest także suplementem diety wapniowej. Chociaż zawartość wapnia jest mniejsza niż 20%, ale po wejściu do organizmu człowieka, w przeciwieństwie do innych produktów jonów wapnia, nie zwiększy to obciążenia wątroby i nerek i spowoduje skutki uboczne. Jony pirogronianowe mogą wchodzić do komórki i uczestniczyć w metabolizmie organicznym, który może promować utratę wagi bez wpływu na przechowywanie białka.

Skuteczna dawka:

Działanie pirogronianu wapnia może zależeć od dawki, a jeśli jesteś na diecie, gdy bierzesz pirogronian wapnia. W badaniu "American Journal of Clinical Nutrition" uczestnicy, którzy wzięli 30 gramów pirogronianu, z których 16 gramów to pirogronian wapnia, stosowali ograniczone diety. Pyruvate stanowiły 13 procent diet uczestników. W badaniu opublikowanym w "Nutrition", które nie wykazały znaczącego wpływu na pirogronian, uczestnicy zachowali normalną dietę i wzięli 5 gramów pirogronianu wapnia dwa razy dziennie.

Produkty powiązane:

Peptydy Białka Sterydy w proszku
GHRP-2 IGF-1 LR3 17a-Metylo-1-testosteron
GHRP-6 IGF-1 LR3 Anastrozol (Arimidex)
CJC-1295 z DAC IGF-1 DES Boldenone
CJC-1295 NO DAC Follistatin Boldenone undecylenate (EQ)
HGH176-191 HGH Cytrynian Clomiphene (Clomid)
PT-141 HCG Cytrynian tamoksyfenu
Tymozyna β4 (TB500) EPO Nolvadex
Ipamorelin HMG Sildenafil (Viagra)
Melanotan II (MT-II) Tadalafil (Cialis)
Melanotan-I (MT-I) SARM Letrozole (Femara)
PEG-MGF MK-2866 (Ostarine) Exemestane (Aromasin)
MGF Andarine (S4) Formestane
Hexarelin GW-501516 (Cardarine) Mesterolone (Proviron)
Sermorelin S-23 Methandrostenolone (Dianabol)
Triptorelin LGD-4033 (Ligandrol) Octan methenolonu
Gonadoreline LGD-3303 Methenolone Enanthate
Selank MK-677 (Ibutamoren) Turinabol
BPC-157 SR9009 Dekanian nandrolonu
Oksytocyna SR9011 Fenylopropionian nandrolonu
DSIP RAD140 Oxymetholone (Anadrol)
GHRH YK-11 Stanozolol Coarse (Winstrol)
Tesamorelin Aicar Stanozolol Micronized (Winstrol)
Epitalon Laxogenin Oxandrolone (Anavar)

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Biostronger Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas