Jiangsu Biostronger Technology Co., Ltd

HGH, peptydy, IGF-1 LR3, EGF, VEGF, steroidy i proszek SARM, itp.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyHormon wzrostu utraty wagi

Orlistat Tetrahydrolipstatyna Hormon wzrostu spalający tłuszcz Steroidy CAS 96829-58-2

Im Online Czat teraz
Właśnie zakończyło się zamówienie z Peterem i jego usługą jest A +++. Wysłałem to gdzie indziej na tablicy. Zrobiłem test gh na surowicy z jego gh i wraca więcej 30, szalony wysoki wynik za 10iu.

—— Ricky Rodrig z USA

Byłem i jestem BARDZO, BARDZO pod wrażeniem Piotra. Znakomita komunikacja i ogólna obsługa klienta !! A +++++. na pewno będzie z tobą robić interesy.

—— Trevor Maki z Wielkiej Brytanii

Orlistat Tetrahydrolipstatyna Hormon wzrostu spalający tłuszcz Steroidy CAS 96829-58-2

Orlistat Tetrahydrolipstatin Weight Loss Growth Hormone Fat Burning Steroids CAS 96829-58-2
Orlistat Tetrahydrolipstatin Weight Loss Growth Hormone Fat Burning Steroids CAS 96829-58-2

Duży Obraz :  Orlistat Tetrahydrolipstatyna Hormon wzrostu spalający tłuszcz Steroidy CAS 96829-58-2 Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SGH
Orzecznictwo: GMP, ISO9001,BRC,KOSHER
Numer modelu: 96829-58-2

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Dyskretne opakowanie lub foliowana torba lub opakowanie na życzenie klienta
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Możliwość Supply: 100 kg / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nr CAS: 96829-58-2 Synonimy: Orlistat
Formularz: Proszek Użycie: Utrata wagi
Kolor: Biały Pamięci masowej: -20 ° C
High Light:

fat burning steroids

,

lose fat steroids

Orlistat Tetrahydrolipstatyna Hormon wzrostu spalający tłuszcz Steroidy CAS 96829-58-2

Opis:

Orlistat (znany również jako tetrahydrolipstatyna) jest lekiem przeznaczonym do leczenia otyłości. Jest sprzedawany jako lek na receptę pod nazwą handlową Roche w większości krajów i jest sprzedawany bez recepty, podobnie jak GlaxoSmithKline w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Jego główną funkcją jest zapobieganie wchłanianiu tłuszczów z diety ludzi. działając jako inhibitor lipazy, zmniejszając w ten sposób spożycie kalorii. Jest przeznaczony do stosowania w połączeniu z dietą o obniżonej kaloryczności, nadzorowaną przez dostawcę opieki zdrowotnej.

Skuteczność orlistatu w promowaniu utraty wagi jest określona, ​​choć niewielka. Zebrane dane z badań klinicznych sugerują, że osoby przyjmujące orlistat w połączeniu ze zmianami stylu życia, takimi jak dieta i ćwiczenia, tracą około 2-3 kilogramy (4,4-6,6 funta) więcej niż osoby, które nie przyjmują leku przez rok.Orlistat również nieznacznie obniża ciśnienie krwi i wydaje się zapobiegać wystąpieniu cukrzycy typu 2, zarówno ze względu na utratę wagi, jak i na inne skutki; w dużym randomizowanym kontrolowanym badaniu stwierdzono, że orlistat zmniejsza częstość występowania cukrzycy o prawie 40% u osób otyłych.

Orlistat jest półsyntetyczną pochodną lipstatyny, metabolitu wyizolowanego ze Streptomyces toxytricini. Orlistat działa jako silny, nieodwracalny inhibitor lipazy trzustkowej. In vivo blokuje wchłanianie trójglicerydów, jednocześnie umożliwiając wchłanianie kwasów tłuszczowych.

Orlistat jest szeroko stosowany w leczeniu otyłości jako sterydy obniżające masę ciała. Działanie biologiczne Hipolipemiczny inhibitor lipazy trzustkowej, żołądkowej i karboksyloestrowej. Nie wykazuje aktywności w fosfolipazie A2, esterazie wątrobowej, trypsynie i chymotrypsynie. Hamuje domenę tioesterazy syntazy kwasu tłuszczowego, co prowadzi do zatrzymania cyklu komórkowego na granicy G 1 / S in vitro. Zapobiega wchłanianiu około jednej trzeciej tłuszczu z pożywienia i wykazuje działanie pro-gastrokinetyczne, przeciw otyłości i przeciwhipercholesterolemiczne in vivo.

Podanie:

Orlistat (znany również jako tetrahydrolipstatyna) jest lekiem przeznaczonym do leczenia otyłości. Skuteczność orlistatu w promowaniu utraty wagi jest wyraźna, Orlistat również nieznacznie obniża ciśnienie krwi i wydaje się zapobiegać wystąpieniu cukrzycy typu 2. Jego podstawową funkcją jest zapobieganie wchłanianiu tłuszczów z diety człowieka poprzez działanie jako inhibitor lipazy, zmniejszając w ten sposób spożycie kalorii. Jest przeznaczony do stosowania w połączeniu z dietą o obniżonej kaloryczności, nadzorowaną przez dostawcę opieki zdrowotnej.

Skuteczność orlistatu w promowaniu odchudzania jest oczywista, aczkolwiek umiarkowanie. Zebrane dane z badań klinicznych pokazują, że ludzie, którzy dają olivide mają mniej niż 2-3 kilogramy (4,4-6,6 funta) leków niż rok, z wyjątkiem zmian w stylu życia, takich jak dieta i ćwiczenia fizyczne. Jest również umiarkowane obniżenie ciśnienia krwi, wydaje się być w stanie zapobiec wystąpieniu cukrzycy typu 2, czy to ze względu na samą utratę masy ciała, czy inne efekty; w dużej randomizowanej kontrolowanej próbie orlistat, u którego stwierdzono otyłość, zmniejszy częstość występowania cukrzycy o prawie 40%

Orlistat stosuje się w leczeniu otyłości. Ilość utraty masy osiąganej przy użyciu orlistatu jest różna. W rocznych badaniach klinicznych od 35,5% do 54,8% badanych osiągało 5% lub więcej zmniejszenie masy ciała, chociaż nie cała ta masa była koniecznie tłuszczowa. Między 16,4% a 24,8% osiągnięto zmniejszenie tkanki tłuszczowej o co najmniej 10%. Po zatrzymaniu orlistatu znaczna liczba osób odzyskała waga - do 35% masy, którą utraciła. Częstość występowania cukrzycy typu 2 u otyłej populacji w ciągu czterech lat zmniejsza się z orlistatem (6,2%) w porównaniu z placebo (9,0%). Długotrwałe stosowanie orlistatu również prowadzi do niewielkiego obniżenia ciśnienia krwi (średnie zmniejszenie o 2,5 i 1,9 mmHg odpowiednio w skurczowym i rozkurczowym ciśnieniu krwi).

Orlistat jest lekiem, który promuje utratę wagi poprzez zapobieganie trawieniu i wchłanianiu tłuszczu w żywności. W jelicie, enzym zwany lipazą (wytwarzany głównie przez trzustkę) rozbija tłuszcz w pożywieniu, dzięki czemu może zostać wchłonięty przez organizm. Orlistat blokuje działanie lipazy, a tym samym zapobiega rozpadowi i wchłanianiu tłuszczu. Orlistat blokuje wchłanianie około 25% tłuszczu w posiłku. Niewchłonięty tłuszcz jest wydalany w stolcu. Lek ten jest stosowany wraz z zatwierdzoną przez lekarza dietą o obniżonej kaloryczności, ćwiczeniami i programem modyfikacji zachowania, aby pomóc osobom z nadwagą (otyłym) zrzucić wagę. Przyjmowanie orlistatu może również pomóc zapobiec odzyskaniu utraconej wagi. Utrata wagi i jej zatrzymanie może zmniejszyć wiele zagrożeń dla zdrowia, które powoduje otyłość, w tym choroby serca, cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi, niektóre formy raka, pewne problemy z oddychaniem i krótszy czas życia. Tłuszcze pokarmowe należy podzielić na mniejsze kawałki, zanim organizm je wchłonie. Orlistat działa poprzez blokowanie enzymu, który rozkłada tłuszcze w diecie. Ten niestrawiony tłuszcz następnie wypływa z ciała w trakcie wypróżniania. Orlistat nie blokuje wchłaniania kalorii z cukru i innych beztłuszczowych produktów, więc nadal musisz ograniczyć całkowite spożycie kalorii.

Produkty powiązane:

Peptydy Białka Sterydy w proszku
GHRP-2 IGF-1 LR3 17a-Metylo-1-testosteron
GHRP-6 IGF-1 LR3 Anastrozol (Arimidex)
CJC-1295 z DAC IGF-1 DES Boldenone
CJC-1295 NO DAC Follistatin Boldenone undecylenate (EQ)
HGH176-191 HGH Cytrynian Clomiphene (Clomid)
PT-141 HCG Cytrynian tamoksyfenu
Tymozyna β4 (TB500) EPO Nolvadex
Ipamorelin HMG Sildenafil (Viagra)
Melanotan II (MT-II) Tadalafil (Cialis)
Melanotan-I (MT-I) SARM Letrozole (Femara)
PEG-MGF MK-2866 (Ostarine) Exemestane (Aromasin)
MGF Andarine (S4) Formestane
Hexarelin GW-501516 (Cardarine) Mesterolone (Proviron)
Sermorelin S-23 Methandrostenolone (Dianabol)
Triptorelin LGD-4033 (Ligandrol) Octan methenolonu
Gonadoreline LGD-3303 Methenolone Enanthate
Selank MK-677 (Ibutamoren) Turinabol
BPC-157 SR9009 Dekanian nandrolonu
Oksytocyna SR9011 Fenylopropionian nandrolonu
DSIP RAD140 Oxymetholone (Anadrol)
GHRH YK-11 Stanozolol Coarse (Winstrol)
Tesamorelin Aicar Stanozolol Micronized (Winstrol)
Epitalon Laxogenin Oxandrolone (Anavar)

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Biostronger Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas