Jiangsu Biostronger Technology Co., Ltd

HGH, peptydy, IGF-1 LR3, EGF, VEGF, steroidy i proszek SARM, itp.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyHormon wzrostu utraty wagi

L-Thyroxine Sól sodowa Suplementy diety zawierające sól Surowy proszek Lewotyroksyna Sód T4 CAS 25416-65-3

Im Online Czat teraz
Właśnie zakończyło się zamówienie z Peterem i jego usługą jest A +++. Wysłałem to gdzie indziej na tablicy. Zrobiłem test gh na surowicy z jego gh i wraca więcej 30, szalony wysoki wynik za 10iu.

—— Ricky Rodrig z USA

Byłem i jestem BARDZO, BARDZO pod wrażeniem Piotra. Znakomita komunikacja i ogólna obsługa klienta !! A +++++. na pewno będzie z tobą robić interesy.

—— Trevor Maki z Wielkiej Brytanii

L-Thyroxine Sól sodowa Suplementy diety zawierające sól Surowy proszek Lewotyroksyna Sód T4 CAS 25416-65-3

L-Thyroxine Sodium Salt Weight Loss Supplements Raw Powder Levothyroxine Sodium T4 CAS 25416-65-3
L-Thyroxine Sodium Salt Weight Loss Supplements Raw Powder Levothyroxine Sodium T4 CAS 25416-65-3

Duży Obraz :  L-Thyroxine Sól sodowa Suplementy diety zawierające sól Surowy proszek Lewotyroksyna Sód T4 CAS 25416-65-3 Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SGH
Orzecznictwo: GMP, ISO9001,BRC,KOSHER
Numer modelu: 25416-65-3

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Dyskretne opakowanie lub foliowana torba lub opakowanie na życzenie klienta
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Możliwość Supply: 100 kg / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nr CAS: 25416-65-3 Synonimy: Lewotyroksyna sodu
Formularz: Proszek Użycie: Utrata wagi
Kolor: Biały Pamięci masowej: -20 ° C
High Light:

hgh weight loss

,

fat burning steroids

Opis

1.Levotyroksyna (INN, USAN) lub L-tyroksyna jest syntetycznym hormonem tarczycy, który jest chemicznie identyczny z tyroksyną (T4), który jest naturalnie wydzielany przez komórki pęcherzykowe tarczycy. Jest stosowany w leczeniu niedoboru hormonu tarczycy, a czasami w celu zapobiegania nawrotom raka tarczycy. Podobnie jak jego naturalnie wydzielany odpowiednik, lewotyroksyna jest związkiem chiralnym w postaci L. Pokrewny lek dekstro-toksyna (D-tyroksyna) był stosowany w przeszłości jako leczenie hipercholesterolemii (podwyższony poziom cholesterolu), ale został wycofany z powodu sercowych działań niepożądanych. Znajduje się na liście najważniejszych leków Światowej Organizacji Zdrowia, listy najważniejszych leków potrzebnych w podstawowym systemie opieki zdrowotnej.

2.Levotyroksyna (INN, USAN) lub L-tyroksyna jest syntetycznym hormonem tarczycy, który jest chemicznie identyczny z tyroksyną (T4), która jest naturalnie wydzielana przez komórki pęcherzykowe tarczycy. Jest stosowany w leczeniu niedoboru hormonu tarczycy, a czasami w celu zapobiegania nawrotom raka tarczycy. Podobnie jak jego naturalnie wydzielany odpowiednik, lewotyroksyna jest związkiem chiralnym w postaci L. Pokrewny lek dekstro-toksyna (D-tyroksyna) był stosowany w przeszłości jako leczenie hipercholesterolemii (podwyższony poziom cholesterolu), ale został wycofany z powodu sercowych działań niepożądanych.

3.Levotyroksyna jest zwykle stosowana w leczeniu niedoczynności tarczycy i jest leczeniem z wyboru u pacjentów z niedoczynnością tarczycy, którzy często wymagają terapii hormonalnej przez całe życie. Może być również stosowany do leczenia wole poprzez jego zdolność do obniżania hormonu pobudzającego tarczycę (TSH), hormonu, który jest uważany za wywoływanie wola. Lewotyroksynę stosuje się również jako terapię interwencyjną u pacjentów z guzowatym guzem tarczycy lub rakiem tarczycy w celu supresji wydzielania hormonu tarczycy (TSH).

Specyfikacja

Nazwa produktu L-tyroksyna (T4)
Wygląd Biały krystaliczny proszek
Analiza 98 ~ 101,0% 99,3%
Identyfikacja Przez UV, Aby dopasować się do standardu roboczego Zgodny
Substancje pokrewne Nie więcej niż roztwór odniesienia (0,05%) Zgodny
Metale ciężkie ≤10 ppm 10 stron na minutę
Strata przy suszeniu <0,5% 0,15%
Resiue przy zapłonie ≤0,1% 0,05%
Topienie 235 ° C ZgodnyPodanie

Lewotyroksyna jest zwykle stosowana w leczeniu niedoczynności tarczycy i jest leczeniem z wyboru u pacjentów z niedoczynnością tarczycy, którzy często wymagają leczenia hormonem tarczycy przez całe życie. Może być również stosowany do leczenia wole poprzez jego zdolność do obniżania hormonu pobudzającego czynność tarczycy (TSH), hormonu Uważa się to za czynnik wywołujący wola .Levotyroksyna jest również stosowana jako terapia interwencyjna u pacjentów z guzowatym guzem tarczycy lub rakiem tarczycy w celu stłumienia wydzielania hormonu tarczycy (TSH).


Stosowanie

1. Jeden z hormonów tarczycy zaangażowanych w utrzymanie metabolicznej homeostazy. Zsyntetyzowane i przechowywane jako reszty aminokwasowe tyreoglobuliny, głównego składnika białkowego koloidu pęcherzykowego tarczycy. Synteza i sekrecja są regulowane przez hormon przysadkowy (TSH).

2.Levotyroksyna jest syntetyczną (stworzoną przez człowieka) wersją zasadniczego hormonu tarczycy, tyroksyny (T4), która jest wytwarzana i uwalniana przez tarczycę. Hormon tarczycy zwiększa metabolizm komórek wszystkich tkanek w ciele. U płodu i noworodka hormon tarczycy jest ważny dla wzrostu i rozwoju wszystkich tkanek, w tym kości i mózgu. U dorosłych hormon tarczycy pomaga między innymi w utrzymaniu funkcji mózgu, metabolizmu żywności i temperatury ciała

3.Lototyroniny Sód jest syntetycznym wariantem ludzkiego hormonu tarczycy. Wskazany jako sympatykolityczny i źreniczny. Może mieć aktywność jako afrodyzjak. Nadaje się do różnych przyczyn niedoczynności tarczycy.

Utrata tłuszczu

Hormon tarczycy kontroluje tempo metabolizmu. Gdy tarczyca jest aktywna, wszystkie procesy zachodzące w organizmie spowalniają i pojawiają się takie objawy, jak przyrost masy ciała, zmęczenie i obniżona temperatura ciała. Poprzez suplementację hormonów tarczycy wzrośnie poziom podstawowej przemiany materii.

Hormony tarczycy są niezbędne do prawidłowego rozwoju wszystkich komórek w ciele. Hormony te pozwalają ciału być bardziej wrażliwym na wszystkie inne hormony, dzięki czemu stają się bardziej skuteczne. Hormony tarczycy regulują także metabolizm makroskładników (białek, tłuszczów i węglowodanów), zwiększając w ten sposób syntezę białek i ostatecznie energię. Pozwala to organizmowi spalać więcej kalorii i wykorzystywać je w bardziej wystarczający sposób. Z tego powodu hormony tarczycy są powszechnie stosowane jako leki na utratę tłuszczu.

Produkty powiązane:

Peptydy Białka Sterydy w proszku
GHRP-2 IGF-1 LR3 17a-Metylo-1-testosteron
GHRP-6 IGF-1 LR3 Anastrozol (Arimidex)
CJC-1295 z DAC IGF-1 DES Boldenone
CJC-1295 NO DAC Follistatin Boldenone undecylenate (EQ)
HGH176-191 HGH Cytrynian Clomiphene (Clomid)
PT-141 HCG Cytrynian tamoksyfenu
Tymozyna β4 (TB500) EPO Nolvadex
Ipamorelin HMG Sildenafil (Viagra)
Melanotan II (MT-II) Tadalafil (Cialis)
Melanotan-I (MT-I) SARM Letrozole (Femara)
PEG-MGF MK-2866 (Ostarine) Exemestane (Aromasin)
MGF Andarine (S4) Formestane
Hexarelin GW-501516 (Cardarine) Mesterolone (Proviron)
Sermorelin S-23 Methandrostenolone (Dianabol)
Triptorelin LGD-4033 (Ligandrol) Octan methenolonu
Gonadoreline LGD-3303 Methenolone Enanthate
Selank MK-677 (Ibutamoren) Turinabol
BPC-157 SR9009 Dekanian nandrolonu
Oksytocyna SR9011 Fenylopropionian nandrolonu
DSIP RAD140 Oxymetholone (Anadrol)
GHRH YK-11 Stanozolol Coarse (Winstrol)
Tesamorelin Aicar Stanozolol Micronized (Winstrol)
Epitalon Laxogenin Oxandrolone (Anavar)

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Biostronger Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas