Jiangsu Biostronger Technology Co., Ltd

HGH, peptydy, IGF-1 LR3, EGF, VEGF, steroidy i proszek SARM, itp.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFolistatynę Myostatynę

GDF - 8 Peptydy budujące mięśnie Follistatin Cycle Bodybuilding Growth Differentiation Factor

Im Online Czat teraz
Właśnie zakończyło się zamówienie z Peterem i jego usługą jest A +++. Wysłałem to gdzie indziej na tablicy. Zrobiłem test gh na surowicy z jego gh i wraca więcej 30, szalony wysoki wynik za 10iu.

—— Ricky Rodrig z USA

Byłem i jestem BARDZO, BARDZO pod wrażeniem Piotra. Znakomita komunikacja i ogólna obsługa klienta !! A +++++. na pewno będzie z tobą robić interesy.

—— Trevor Maki z Wielkiej Brytanii

GDF - 8 Peptydy budujące mięśnie Follistatin Cycle Bodybuilding Growth Differentiation Factor

GDF - 8 Muscle Building Peptides Follistatin Cycle Bodybuilding Growth Differentiation Factor
GDF - 8 Muscle Building Peptides Follistatin Cycle Bodybuilding Growth Differentiation Factor

Duży Obraz :  GDF - 8 Peptydy budujące mięśnie Follistatin Cycle Bodybuilding Growth Differentiation Factor Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SGH
Orzecznictwo: GMP, ISO9001,BRC,KOSHER
Numer modelu: GDF-8

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 pozycji (1 zestaw)
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Dyskretne opakowanie lub foliowana torba lub opakowanie na życzenie klienta
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Możliwość Supply: 10000vials / Month
Szczegółowy opis produktu
Nr CAS: GDF-8 Synonimy: GDF
Formularz: Proszek Użycie: Kulturystyka
Kolor: Biały Pamięci masowej: -20 ° C
High Light:

follistatin muscle growth

,

follistatin peptide

Nr CAS N / A

Synonimy: GDF-8, MSTN, czynnik różnicowania wzrostu 8, MSTN Hypertroph mięśni

MW: 53KDa (tag GST: 25K)

Wygląd: sterylny filtrowany biały liofilizowany (liofilizowany)

Czystość: > 95% (SDS-PAGE)

Źródło: Ekspresja w E. coli

Sekwencja:

MSPILGYWKI KGLVQPTRLL LEYLEEKYEE HLYERDEGDK WRNKKFELGL EFPNLPYYID GDVKLTQSMA IIRYIADKHN MLGGCPKERA EISMLEGAVL DIRYGVSRIA YSKDFETLKV DFLSKLPEML KMFEDRLCHK TYLNGDHVTH PDFMLYDALD VVLYMDPMCL DAFPKLVCFK KRIEAIPQID KYLKSSKYIA WPLQGWQATF GGGDHPPKSD LEVLFQGPLG SPGIPMNENS EQKENVEKEG LCNACTWRQN TKSSRIEAIK IQILSKLRLE TAPNISKDVI RQLLPKAPPL RELIDQYDVQ RDDSSDGSLE DDDYHATTET IITMPTESDF LMQVDGKPKC CFFKFSSKIQ YNKVVKAQLW IYLRPVETPT TVFVQILRLI KPMKDGTRYT GIRSLKLDMN PGTGIWQSID VKTVLQNWLK QPESNLGIEI KALDENGHDL AVTFPGPGED GLNPFLEVKV TDTPKRSRR.

Endotoksyny bakteryjne: <5EU / mg

Wprowadzenie:

Miostatyna (znana również jako czynnik 8 różnicowania wzrostu, w skrócie GDF-8) to miokina, białko wytwarzane i uwalniane przez miocyty, które działają na funkcję autokrynną komórek mięśniowych, hamując miogenezę: wzrost i różnicowanie komórek mięśniowych. U ludzi jest kodowany przez gen MSTN. Miostatyna jest wydzielanym czynnikiem różnicującym wzrost, który należy do rodziny białek beta TGF.

Zwierzęta pozbawione miostatyny lub leczone substancjami blokującymi aktywność miostatyny mają znacznie więcej masy mięśniowej. Ponadto osoby, które mają mutacje w obu kopiach genu miostatyny, mają znacznie więcej masy mięśniowej i są silniejsze niż normalnie. Blokowanie aktywności miostatyny może mieć zastosowanie terapeutyczne w leczeniu chorób wyniszczających mięśnie, takich jak dystrofia mięśniowa.

GDF-8 (propeptyd-Fc) to proces wzrostu i rozwoju mięśni hamujący wzrost mięśnia. Inhibina mięśniowa jest obecna w procesie gojenia się mięśni, a jej naturą jest hamowanie mięśniogenezy (proces tworzenia tkanki mięśniowej). Naukowcy badali nową metodę wzmacniania naprawy i regeneracji mięśni i kości w niektórych zmianach poprzez wprowadzanie rekombinowanych peptydów miostatyny poprzez nowy rekombinowany mięsień.

Miostatyna / GDF-8 to białko, które u ludzi jest kodowane przez gen MSTN. Produkowany jest przede wszystkim w komórkach mięśni szkieletowych, krąży we krwi i działa na tkankę mięśniową. Wiadomo, że propeptyd miostatyny wiąże i hamuje miostatynę in vitro. Ta interakcja jest istotna in vivo, z większością (> 70%) miostatyny w surowicy związanej z jej propeptydem działającym jako negatywny regulator miostatyny. Rekombinowany ludzki propeptyd miostatyny jest nieglikozylowanym białkiem, zawierającym 244 aminokwasy, o masie cząsteczkowej 27,8 kDa. Nasza Myostatin 1mg jest otagowana. Znaczniki są łańcuchami / paczką aminokwasów / białek, to obce białko w większości przypadków wywoła reakcję immunizacji.

Myostatyna / GDF-8 jest członkiem nadrodziny białek TGF beta. Ludzka miostatyna składa się z dwóch identycznych podjednostek, z których każda składa się z 109 reszt aminokwasowych. Jego całkowita masa cząsteczkowa wynosi 25,0 kDa. Białko powstaje w formie nieaktywnej. Aby była aktywowana, proteaza rozszczepia część NH2-końcową lub "domenową" cząsteczki, dając w efekcie aktywny dimer końcowy COOH

Miostatyna (GDF-8) jest członkiem nadrodziny transformującego czynnika wzrostu-beta (TGF-beta), która ulega silnej ekspresji w mięśniach szkieletowych, a utrata funkcji miostatyny prowadzi do podwojenia masy mięśni szkieletowych. Myszy z niedoborem miostatyny zostały użyte jako model do badania interakcji mięśnia z kością, i tutaj dokonujemy przeglądu fenotypu szkieletu związanego ze zmienioną sygnalizacją miostatyną. Obecnie wiadomo, że miostatyna jest kluczowym regulatorem mezenchymalnej proliferacji i różnicowania komórek macierzystych, a myszy pozbawione genu miostatyny wykazują zmniejszoną tkankę tłuszczową i ogólny wzrost gęstości i siły kości.

Wzrost gęstości kości obserwuje się w większości obszarów anatomicznych, w tym w kończynach, kręgosłupie i szczęce, a obserwowano, że inhibitory miostatyny znacznie zwiększają tworzenie kości. Miostatyna jest również wyrażana we wczesnych fazach gojenia złamania, a niedobór miostatyny prowadzi do zwiększenia wielkości i siły zrostu kalusa. Łącznie dane te sugerują, że miostatyna ma bezpośredni wpływ na proliferację i różnicowanie komórek osteoprogenitorowych oraz że antagoniści i inhibitory miostatyny mogą zwiększać zarówno masę mięśniową, jak i wytrzymałość kości.

Produkty powiązane:

Peptydy Białka Sterydy w proszku
GHRP-2 IGF-1 LR3 17a-Metylo-1-testosteron
GHRP-6 IGF-1 LR3 Anastrozol (Arimidex)
CJC-1295 z DAC IGF-1 DES Boldenone
CJC-1295 NO DAC Follistatin Boldenone undecylenate (EQ)
HGH176-191 HGH Cytrynian Clomiphene (Clomid)
PT-141 HCG Cytrynian tamoksyfenu
Tymozyna β4 (TB500) EPO Nolvadex
Ipamorelin HMG Sildenafil (Viagra)
Melanotan II (MT-II) Tadalafil (Cialis)
Melanotan-I (MT-I) SARM Letrozole (Femara)
PEG-MGF MK-2866 (Ostarine) Exemestane (Aromasin)
MGF Andarine (S4) Formestane
Hexarelin GW-501516 (Cardarine) Mesterolone (Proviron)
Sermorelin S-23 Methandrostenolone (Dianabol)
Triptorelin LGD-4033 (Ligandrol) Octan methenolonu
Gonadoreline LGD-3303 Methenolone Enanthate
Selank MK-677 (Ibutamoren) Turinabol
BPC-157 SR9009 Dekanian nandrolonu
Oksytocyna SR9011 Fenylopropionian nandrolonu
DSIP RAD140 Oxymetholone (Anadrol)
GHRH YK-11 Stanozolol Coarse (Winstrol)
Tesamorelin Aicar Stanozolol Micronized (Winstrol)
Epitalon Laxogenin Oxandrolone (Anavar)

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Biostronger Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas