Jiangsu Biostronger Technology Co., Ltd

HGH, peptydy, IGF-1 LR3, EGF, VEGF, steroidy i proszek SARM, itp.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFolistatynę Myostatynę

Wysokiej czystości ludzki hormon wzrostu Follistatin 344 dla siły mięśni

Im Online Czat teraz
Właśnie zakończyło się zamówienie z Peterem i jego usługą jest A +++. Wysłałem to gdzie indziej na tablicy. Zrobiłem test gh na surowicy z jego gh i wraca więcej 30, szalony wysoki wynik za 10iu.

—— Ricky Rodrig z USA

Byłem i jestem BARDZO, BARDZO pod wrażeniem Piotra. Znakomita komunikacja i ogólna obsługa klienta !! A +++++. na pewno będzie z tobą robić interesy.

—— Trevor Maki z Wielkiej Brytanii

Wysokiej czystości ludzki hormon wzrostu Follistatin 344 dla siły mięśni

High Purity Human Growth Hormone Follistatin 344 For Muscle Strength
High Purity Human Growth Hormone Follistatin 344 For Muscle Strength

Duży Obraz :  Wysokiej czystości ludzki hormon wzrostu Follistatin 344 dla siły mięśni Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SGH
Orzecznictwo: GMP, ISO9001,BRC,KOSHER
Numer modelu: Follistatin

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 pozycji (1 zestaw)
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Dyskretne opakowanie lub foliowana torba lub opakowanie na życzenie klienta
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Możliwość Supply: 10000vials / Month
Szczegółowy opis produktu
Nr CAS: N/D! Synonimy: Follistatin
Formularz: Proszek Użycie: Kulturystyka
Kolor: Biały Pamięci masowej: -20 ° C
High Light:

follistatin cycle bodybuilding

,

follistatin peptide

Nr CAS N / A

Synonimy: FST, FS, białko wiążące aktywinę

MW: 36KDa (35-40K)

Wygląd: sterylny filtrowany biały liofilizowany (liofilizowany)

Czystość: > 95% (SDS-PAGE)

Źródło: Ekspresja w E. coli

Sekwencja:

MASMTGGQQM GRGSMGNCWL RQAKNGRCQV LYKTELSKEE CCSTGRLSTS WTEEDVNDNT LFKWMIFNGG APNCIPCKET CENVDCGPGK KCRMNKKNKP RCVCAPDCSN ITWKGPVCGL DGKTYRNECA LLKARCKEQP ELEVQYQGRC KKTCRDVFCP GSSTCVVDQT NNAYCVTCNR ICPEPASSEQ YLCGNDGVTY SSACHLRKAT CLLGRSIGLA YEGKCIKAKS CEDIQCTGGK KCLWDFKVGR GRCSLCDELC PDSKSDEPVC ASDNATYASE CAMKEAACSS GVLLEVKHSG SCNSISEDTE EEEEDLEHHH HHH.

Endotoksyny bakteryjne: <5EU / mg

Wprowadzenie:

Follistatin 344 to białko z 323 aminokwasami. Niedobór enzymu α-glukozydazy kwaśnego enzymu lizosomalnego (GAA) może prowadzić do masowej akumulacji glikogenu w lizosomach i autofagosomach mięśni prążkowanych i mięśni gładkich, powodując osłabienie mięśni szkieletowych i niewydolność krążeniowo-oddechową. Folistatyna 344, jako adiuwant, może stymulować naprawy mięśni i poprawiać funkcje motoryczne. Badania wykazały, że kuracja folistatyną stymuluje znaczny przerost włókien mięśniowych u myszy Pompe tylko wtedy, gdy były leczone przed 10 miesiącem życia, co oznacza, że ​​pacjenci będą częściej odnosić korzyści z cząsteczek wzmacniających mięśnie folistatynę 344, jeśli byli wcześniej leczeni, przed nieodwracalnymi mięśniami. rozwinęła się patologia.

Follistatin jest fascynującym białkiem, które może zwiększyć masę mięśniową poza naturalny potencjał poprzez hamowanie miostatyny. Naukowcy po raz pierwszy zidentyfikowali folistatynę podczas badania płynu pęcherzykowego świni w jajnikach.

Folistatynę naturalnie występuje w mięśniach szkieletowych prawie wszystkich ssaków o zaawansowanych lub rozwiniętych cechach, takich jak ludzie, gryzonie i krowy. Folistatyna jest bogata w cystynę nieistotną aminokwasu, ale w odróżnieniu od większości białek omawianych w świecie fitness, folistatyna ma przyłączone do niej węglowodany.

Follistatin, w szczególności Follistatin 344 (FS344), szybko zyskał popularność w społeczności kulturystów jako potencjalny suplement do szybkiego zwiększenia masy tkanki beztłuszczowej. Inne białko, gen związany z folistatyną (FLRG) działa na podobnych szlakach, jak FS344, w odniesieniu do swoich właściwości budujących mięśnie. Zwiększona masa tkanki beztłuszczowej może dać kulturystce przewagę w konkurencyjnym otoczeniu i być czynnikiem różnicującym między pierwszym a drugim miejscem.


Follistatin i wzrost mięśni
Folistatyna działa poprzez wiązanie i hamowanie transformujących czynników wzrostu-β (TGF-β), takich jak miostatyna, która jest odpowiedzialna za regulację i ograniczenie wzrostu mięśni. Warto również zauważyć, że miostatyna może odgrywać rolę regulacyjną w zwłóknieniu mięśni szkieletowych; zbyt duża ilość miostatyny może zaburzać funkcjonowanie tkanki i powodować przewlekłą chorobę w ważnych organach, tkankach i szpiku kostnym.
Oprócz tłumienia degeneracyjnych właściwości miostatyny, folistatyna hamuje również syntezę przysadki mózgowej i wydzielanie hormonu folikulotropowego (FSH). Wysoki poziom FSH u mężczyzn może wskazywać, że jądra nie funkcjonują prawidłowo; ten stan ogranicza wzrost mięśni, regenerację i normalną funkcję hormonalną. [6] Jednak poziomy FSH, które są zbyt niskie, mogą również negatywnie wpływać na zdrowie i zdolności reprodukcyjne.

Podczas gdy niektóre inhibitory miostatyny, takie jak Trichostatyna A (TSA) wymagają codziennego podawania, zwiększone poziomy FS344 obserwowano do 15 miesięcy po wstrzyknięciu. [7] [3] Brak potrzeby codziennego podawania sprawia, że ​​folistatyna jest atrakcyjną alternatywą dla supresji miostatyny.

Niedawny wzrost uwagi społeczności naukowej na folistatynie i innych inhibitorach miostatyny wynika przede wszystkim z chęci znalezienia alternatywnych sposobów leczenia zaburzeń mięśniowych; najbardziej popularną obecnie opcją są sterydy androgenowe, które wywołują szereg skutków ubocznych i długotrwałego zagrożenia dla zdrowia. W tym momencie możesz się zastanawiać, dlaczego stosowanie folistatyny nie jest bardziej rozpowszechnione u kulturystów i innych sportowców. W następnej części zajmiemy się bieżącymi badaniami dotyczącymi folistatyny i tego, czy buduje ona masę mięśniową.

Produkty powiązane:

Peptydy Białka Sterydy w proszku
GHRP-2 IGF-1 LR3 17a-Metylo-1-testosteron
GHRP-6 IGF-1 LR3 Anastrozol (Arimidex)
CJC-1295 z DAC IGF-1 DES Boldenone
CJC-1295 NO DAC Follistatin Boldenone undecylenate (EQ)
HGH176-191 HGH Cytrynian Clomiphene (Clomid)
PT-141 HCG Cytrynian tamoksyfenu
Tymozyna β4 (TB500) EPO Nolvadex
Ipamorelin HMG Sildenafil (Viagra)
Melanotan II (MT-II) Tadalafil (Cialis)
Melanotan-I (MT-I) SARM Letrozole (Femara)
PEG-MGF MK-2866 (Ostarine) Exemestane (Aromasin)
MGF Andarine (S4) Formestane
Hexarelin GW-501516 (Cardarine) Mesterolone (Proviron)
Sermorelin S-23 Methandrostenolone (Dianabol)
Triptorelin LGD-4033 (Ligandrol) Octan methenolonu
Gonadoreline LGD-3303 Methenolone Enanthate
Selank MK-677 (Ibutamoren) Turinabol
BPC-157 SR9009 Dekanian nandrolonu
Oksytocyna SR9011 Fenylopropionian nandrolonu
DSIP RAD140 Oxymetholone (Anadrol)
GHRH YK-11 Stanozolol Coarse (Winstrol)
Tesamorelin Aicar Stanozolol Micronized (Winstrol)
Epitalon Laxogenin Oxandrolone (Anavar)

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Biostronger Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas