Jiangsu Biostronger Technology Co., Ltd

HGH, peptydy, IGF-1 LR3, EGF, VEGF, steroidy i proszek SARM, itp.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Jiangsu Biostronger Technology Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
Właśnie zakończyło się zamówienie z Peterem i jego usługą jest A +++. Wysłałem to gdzie indziej na tablicy. Zrobiłem test gh na surowicy z jego gh i wraca więcej 30, szalony wysoki wynik za 10iu.

—— Ricky Rodrig z USA

Byłem i jestem BARDZO, BARDZO pod wrażeniem Piotra. Znakomita komunikacja i ogólna obsługa klienta !! A +++++. na pewno będzie z tobą robić interesy.

—— Trevor Maki z Wielkiej Brytanii

 • Linia produkcyjna
  Jiangsu Biostronger Technology Co., Ltd jest jednym z zaawansowanych technologicznie producentów biologicznych. które są zaangażowane
  produkcja i sprzedaż produktów HGH, produktów peptydowych, IGF-1 LR3 i steroidów oraz produktów SARM, EGF, VEGF itp.,
  Nasza fabryka zajmuje powierzchnię 33500 metrów kwadratowych, z czystym otoczeniem i ładnym układem. Istnieje kilka dużych rozmiarów,

  średniej wielkości warsztaty i kontrola jakości oraz centrum badawcze z zaawansowanymi urządzeniami.

  Jesteśmy dobrze rozpoznawalną firmą produkcyjną o siedzibie 10 000 stóp kwadratowych z siedzibą w Jiangsu i 2 zakładami produkcyjnymi oraz 1 ośrodkiem badawczo-rozwojowym, posiadającym ponad 50 pracowników, w tym najlepszych specjalistów z silnym doświadczeniem w branży farmaceutycznej.

 • OEM / ODM
  Nawiązaliśmy szerokie kontakty i współpracę oraz partnerstwo technologiczne ze znanymi instytucjami badawczymi, ekspertami i producentami w kraju i za granicą w tej branży. Obecnie mamy pełny zestaw syntezy peptydów, linii produkcyjnych ekspresji białek, a także warsztaty dla sterydów i SARM.

 • R & D
  Jiangsu Biostronger Technology Co, Ltd powstała od 2012 roku. Mamy zaawansowane instrumenty i doskonały zespół techniczny. Dzięki naszym staraniom stopniowo rozwinęliśmy się, by stać się wiodącym producentem EGF, białek i peptydów VEGF HGH, peptydów, IGF-1 LR3, steroidów, SARM itp. W Chinach.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Biostronger Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Peter Cheng

Tel: +86-181-1579-2651

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas