Jiangsu Biostronger Technology Co., Ltd

HGH, peptydy, IGF-1 LR3, EGF, VEGF, steroidy i proszek SARM, itp.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Jiangsu Biostronger Technology Co.,Ltd

Im Online Czat teraz
Właśnie zakończyło się zamówienie z Peterem i jego usługą jest A +++. Wysłałem to gdzie indziej na tablicy. Zrobiłem test gh na surowicy z jego gh i wraca więcej 30, szalony wysoki wynik za 10iu.

—— Ricky Rodrig z USA

Byłem i jestem BARDZO, BARDZO pod wrażeniem Piotra. Znakomita komunikacja i ogólna obsługa klienta !! A +++++. na pewno będzie z tobą robić interesy.

—— Trevor Maki z Wielkiej Brytanii

Jiangsu Biostronger Technology Co.,Ltd

1
Jiangsu Biostronger Technology Co.,Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Azji wschodniej
Na calym swiecie
marki : SGH
Ilość pracowników : >100
pc Export : 80% - 90%
Jiangsu Biostronger Technology Co., Ltd. to jedno zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo biologiczne, założone w 2012 roku, nasza firma koncentruje się na produkcji i sprzedaży produktów HGH, produktów peptydowych, IGF-1 LR3 oraz sterydów i produktów SARM, EGF, VEGF itp. w Chinach. Wszyscy menedżerowie i inżynierowie są ekspertami w dziedzinie biologii, chemii lub farmacji. Są zaangażowani w tego rodzaju produkty od wielu lat.

Nasza firma ściśle przestrzega standardów GMP, posiadamy najbardziej zaawansowane urządzenia produkcyjne i rezerwy technologiczne. nasze produkty od wielu lat eksportują na rynki zagraniczne, takie jak USA, Europa itp. Wszyscy nasi klienci mówią wysoko o naszych wysokiej jakości produktach i profesjonalnych usługach.

Zawsze zwracamy większą uwagę na zapewnienie jakości i kontrolę jakości. Jako innowacyjny zespół, nasze propozycje zawsze spełniają wymagania klienta. Jako zespół współpracujący, zawsze poświęcamy lepsze usługi naszym klientom.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Biostronger Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Peter Cheng

Tel: +86-181-1579-2651

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas